Huvialaringid 2016/2017 õa

Prindi

 

Ring

Juhendaja

Tunde

Toimumisaeg

Arvutiring

(2.-3. kl õpilastele)

Õp Kai Ehrlich

1

Kolmapäeviti kell 13.20-14.05

Folkloor ja rahvatants

(I kl õpilastele)

Õp Marika Lehiste

2

Kolmapäeviti kell 13.20-14.00 (I ja III kl)

Reedeti kell 12.15-13.00 (II b kl)

Kunst ja käsitöö

(1.-3. kl õpilastele)

Õp Mare Paidra

2

Teisipäeviti kell 13.20-14.55

Noorte teadurite ring

(1. B kl)

Õp Pille Lüdimois

2

Teisipäeviti kell 11.10-11.55 (I kl)

Teisipäeviti kell 13.20-14.05

Inglise keel

(1.-2. kl)

Õp Merike Näkk

2

Esmaspäeviti kell 12.15 - 13.00 (I kl)

Neljapäeviti kell 13.20 – 14.05 (II kl)

Mudilaskoor

(1.-4. kl õpilastele)

Õp Marika Lehiste

2

Esmaspäeviti kell 13.10-14.00

Reedeti kell 13.10-14.00

Spordiring (palliring)

Õp Katre Pind

2

Esmaspäeviti kell 14.15-15.00

Neljapäeviti kell 14.15-15.00

Male

(kõigile õpilastele)

Õp Mare Mõisa

2

Esmaspäeviti kell 13.20 - 15.00

Poistekoor

(kõigile poistele)

Õp Lilia Kiuru

2

 

Esmaspäeviti kell 13.30-14.15

Teisipäeviti kell 14.15-15.00

Kolmapäeviti kell 13.30-14.15

Reedeti kell 14.15-15.00

MUUSIKAKOOL:

Laulmine ja pilliõpe
kokkuleppel*

Õp. Lilia Kiuru

 

Esmaspäeviti kell 12.00-15.45

Teisipäeviti kell 12.45-15.45

Kolmapäeviti kell 12.00-15.45

Neljapäeviti kell 13.30-15.45

Reedeti kell 12.00 -16.30

Noorte keemikute ring

(6.-7. kl õpilastele)

Õp. Gerli Edela

2

Kolmapäeviti kell 14.15-15.55

Käsitöö

(4.-9. kl õpilastele)

Õp Ulvi Unt

2

Neljapäeviti kell 14.15-15.55

Kunst

(4.-9. kl õpilastele)

Õp Ulvi Unt

2

Reedeti kell 14.15-15.55

Puidu- ja metallitöö

(3.-9. kl õpilastele)

Õp Raimond Käsi

4

 

Kolmapäeviti kell 12.15-15.55

Arvutiring

(8.-9. kl õpilastele)

Õp Kai Ehrlich

1

Kolmapäeviti kell 14.15-15.00

Lastekoor

(5.-9. kl õpilastele)

Õp Marika Lehiste

2

Esmaspäeviti kell 14.15-15.00 (V-VII kl)

Teisipäeviti kell 14.15-15.00 (V-VIII kl)

Reedeti kell 14.05-15.00 (V-IX kl)

Jalgpall

(1.-9. kl tüdrukutele ja poistele)

Õp Kalev Kajak

6

Esmaspäeviti kell 14.00-15.30

Teisipäeviti kell 17.30-19.00

Kolmapäeviti kell 14.00-15.30

 

Pallimängud

(4.-9. kl poistele ja tüdrukutele)

Õp Rauno Kiuru

2

Teisipäeviti kell 15.10

Kolmapäeviti kell 15.10

 

Pallimängud ja jõutreening

(4.-9. kl poistele ja tüdrukutele)

Õp Rauno Kiuru

2

Esmaspäeviti kell 15.10-15.55

Neljapäeviti kell 14.15-15.00

 

 

*Kui õpilasel on huvi astuda õp Lilia Kiuru muusikaõppesse, peab tema vanem esitama avalduse kooli kantseleisse. Vastuvõtt vabadele kohtadele toimub üldjärjekorra alusel.

 

Viimati uuendatud ( 27.01.2017 16.34 )