Kontakt

Prindi

Kambja Põhikool

Kesk 12
62034 KAMBJA
TARTUMAA

tel (+372) 741 6457; 5300 2921
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Amet

Nimi

Telefon

E-post

JUHTKOND

Direktor

Marika Karo

5450 2161

marika.karo@kambja.edu.ee

Õppealajuhataja,
HEV-koordinaator

Marju Pehlak

741 6457;

5300 2921

marju@kambja.edu.ee

Huvijuht,

karjäärikoordinaator

Toivo Ärtis

5569 6719;
741 6447

toivo@kambja.edu.ee

Majandusjuhataja

Kairi Keskpalu

741 6457

5393 5836;

kairi@kambja.edu.ee

KANTSELEI

Sekretär-asjaajaja

Vaike Palla

5300 2921;
741 6457

vaike@kambja.edu.ee

ÕPPE- ja HUVITEGEVUS

  • Klassiõpetaja,
  • I klassi juhataja

Christi Olep

christi@kambja.edu.ee

  • Klassiõpetaja,
  • IIa kl juhataja

Merike Näkk

merike@kambja.edu.ee

  • Klassiõpetaja,
  • IIb kl juhataja
  • pikapäevarühma õpetaja

Peeter Ruuge

peeter@kambja.edu.ee

  • Klassiõpetaja,
  • III kl juhataja

 Mare Paidra

marep@kambja.edu.ee

  • Muusika,
  • IV kl juhataja

Marika Lehiste

marika@kambja.edu.ee

  • Kehaline kasvatus,
  • V kl juhataja

Rauno Kiuru

rkiuru1@gmail.com

  • Inglise keel,
  • VI klassi juhataja

Taisi Mängel

taisi@kambja.edu.ee

  • Vene keel,
  • VIIa klassi juhataja

Sirle Kuristik

sirle@kambja.edu.ee

  • Eesti keel,
  • kirjandus,
  • VIIb klassi juhataja

Tiina Tiideberg

tiina@kambja.edu.ee

  • Matemaatika,
  • VIII klassi juhataja

Mare Mõisa

marem@kambja.edu.ee

  • Loodusained,
  • inimeseõpetus,
  • IX klassi juhataja

Pille Lüdimois

pille@kambja.edu.ee

  • Loodusained

Kristjan Mahla

kristjan@kambja.edu.ee

  • Ajalugu

Marju Pehlak

marju@kambja.edu.ee

  • Kunst,
  • käsitöö

Ulvi Unt

ulvi.unt@mail.ee

  • Kehaline kasvatus

Katre Pind

katre.pind@mail.ee

  • Inimeseõpetus,
  • kirjandus,
  • eesti keel

Toivo Ärtis

741 6447;
55696719

toivo@kambja.edu.ee

  • Tehnoloogiaõpetus

Raimond Käsi

raimond@kambja.edu.ee

  • Arvutiõpetus

Kai Ehrlich

kai@kambja.edu.ee

  • Logopeed

Asta Kask

astakask@hot.ee

  • Muusikahuviringide õpetaja

Lilia Kiuru

liliakiuru@gmail.com

  • Jalgpalliring

Kalev Kajak

518 9923

kajakkalev@hot.ee

  • Pikapäevarühma õpetaja

Inga Paide

inga.paide@mail.ee

  • Loodusained

Gerli Edela
(töösuhe
peatatud)

 

MAJANDUS

Majahoidja

Kai Ehrlich

kai@kambja.edu.ee

Kokk

Külli Muru

kyllimuru@hot.ee

Koka abi

Anne Teder

anne.teder@mail.ee

Puhastusteenindaja

Zinaida Sepp

sirje.sepp.002@mail.ee

Puhastusteenindaja

Anneli Piller

annelipiller@gmail.com

Puhastusteenindaja

Aili Loomus

marinakahr@hot.ee

Puhastusteenindaja

Inga Paide

inga.paide@mail.ee

Abitööline

Laura Teder

-

Hoolekogu

Margus Kriiva esimees vilistlaste esindaja, lapsevanem margus.kriiva@gmail.com
Irma Drenkhan aseesimees vallavolikogu esindaja irma.drenkhan@gmail.com
Tiina Tiideberg protokollija õppenõukogu esindaja tiina@kambja.edu.ee
Juta Jaani lastevanemate esindaja juta.jaani@ut.ee
Vello Tollimägi lastevanemate esindaja vello@kodu.ee
Marika Odar lastevanemate esindaja marika.odar@mail.ee
Sten Petolai lastevanemate esindaja sten.petolai@gmail.com
Meriliis Kuuslap kooli toetava organisatsiooni esindaja, vilistlane sotsiaal@kambja.ee
Gabriel Mälton õpilasesinduse esindaja mrmaltong@gmail.com

Kooli teenindavad asutused:

Kambja raamatukogu tel 741 6447, e-post See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ;

Kambja spordihoone tel 741 6347, e-post See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Õpilaste ja lapsevanemate nõustamine:

Innove Rajaleidja keskusTartu, Tähe 4
tel 5886 0713
e-post: tartumaa@rajaleidja.ee
lahtioleku ajad: E-R 8.30-16.30

Viimati uuendatud ( 01.11.2016 19.11 )