Kontakt

Prindi

Kambja Põhikool

Kesk 12
62034 KAMBJA
TARTUMAA

tel (+372) 741 6457; 5300 2921
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Juhtkond

Marika Karo

Direktor

tel 5450 2161

e-post marika.karo@kambja.edu.ee

 

Ave Sillaste

Õppealajuhataja, HEV-koordinaator

741 6457; 5300 2921

ave@kambja.edu.ee

 

Toivo Ärtis

Huvijuht, karjäärikoordinaator  

tel 5569 6719; 741 6447

e-post toivo@kambja.edu.ee

 

Kairi Keskpalu

Majandusjuhataja  

tel 741 6457; 5393 5836

e-post kairi@kambja.edu.ee

 

Kantselei

Vaike Palla

Sekretär-asjaajaja

tel 5300 2921; 741 6457

e-post vaike@kambja.edu.ee

 

Õpetajad

Mare Paidra

  • 1. klassi juhataja
  • Eesti keel 1. kl
  • Matemaatika 1. ja 4 kl
  • Loodusõpetus 1. kl
  • Kunst 1. kl
  • Tööõpetus 1. kl
  • Kunsti- ja käsitööring 1.-4. kl

e-post marep@kambja.edu.ee

 

Christi Olep

  • 2. klassi juhataja
  • Eesti keel 2. kl
  • Matemaatika 2. kl
  • Loodusõpetus 2. kl
  • Inimeseõpetus 2. kl
  • Kunst 2. kl
  • Tööõpetus 2. kl
  • Matemaatika 5. kl

e-post christi@kambja.edu.ee

 

Merike Näkk

  • 3.a klassi juhataja
  • Eesti keel 3.a kl
  • Inglise keel 3.a kl
  • Inglise keel 3.b kl
  • Matemaatika 3.a kl
  • Loodusõpetus 3.a kl
  • Inimeseõpetus 3.a kl
  • Kunst 3.a kl
  • Tööõpetus 3.a kl
  • Inglise keele ring 1. ja 2. kl

e-post merike@kambja.edu.ee

 

Peeter Ruuge

  • 3.b klassi juhataja
  • Eesti keel 3.b kl
  • Matemaatika 3.b kl
  • Loodusõpetus 3.b kl
  • Inimeseõpetus 3.b kl
  • Eesti keel 4. kl
  • Pikapäevarühma õpetaja

e-post peeter@kambja.edu.ee

 

KATRE PIND

  • 4. klassi juhataja
  • Kehaline kasvatus 1. ja 3.a kl ning  4. - 9 kl tüdrkute rühmad
  • Spordiring

e-post katre.pind@mail.ee

 

Marika Lehiste

  • 5. klassi juhataja
  • Muusikaõpetus 1. - 9. kl.
  • Kunst 3.b kl
  • Tööõpetus 3.b kl
  • Mudilaskoor
  • Lastekoor
  • Pärimusring

e-post marika@kambja.edu.ee

 

RAUNO KIURU

  • 6. klassi juhataja
  • Kehaline kavatus 2. ja 3.b kl ning 4. - 9. kl poiste rühmad
  • Jõutreening
  • Korvpall

e-post rkiuru1@gmail.com

 

TAISI MÄNGEL

  • 7. klassi juhataja
  • Inglise keel 4. - 9. kl

e-post taisi@kambja.edu.ee

 

SIRLE KURISTIK

  • 8.a klassi juhataja
  • Vene keel 6. - 9. kl

e-post sirle@kambja.edu.ee

 

TIINA TIIDEBERG

  • 8.b klassi juhataja
  • Eesti keel 5. kl
  • Eesti keel ja kirjandus 6. - 9. kl

e-post tiina@kambja.edu.ee

 

MARE MÕISA

  • 9. klassi juhataja
  • Matemaatika 6. - 9. kl
  • Malering

e-post marem@kambja.edu.ee

 

Pille Lüdimois

  • Loodusõpetus 7. kl
  • Inimeseõpetus 6. ja 7. kl
  • Füüsika 8. - 9. kl
  • Keemia 8. - 9. kl
  • Noorte teadurite ring 1.-6. kl
  • Noorte keemikute ring

e-post pille@kambja.edu.ee

 

Uko Viisut

  • Loodusõpetus 4. - 6. kl
  • Bioloogia 7. - 9. kl
  • Geograafia 7. - 9. kl

e-post ukoviisut@gmail.com

 

Marju Pehlak

  • Ajalugu 5. - 9. kl
  • Ühiskonnaõpetus 9. kl
  • Usundiõpetus 7. kl

e-post marju@kambja.edu.ee

 

Toivo Ärtis

  • Kirjandus 5. kl
  • Inimeseõpetus 5. kl
  • Inimeseõpetus 8. kl
  • Ühiskonnaõpetus 6. kl

tel 5569 6719; 741 6447

e-post toivo@kambja.edu.ee

 

Ulvi Unt

  • Kunst 4. - 9. kl
  • Käsitöö ja kodundus 4. - 9. kl
  • Kunsti- ja käsitööring 4. - 9. kl

e-post ulvi.unt@mail.ee

 

Raimond Käsi

  • Tehnoloogiaõpetus 4. - 9.
  • Puidu- ja metallitöö ring 1.-9. kl

e-post raimond@kambja.edu.ee

 

Kai Ehrlich

  • Arvutiõpetus 4. - 7. kl
  • Arvutiring 2. - 3. ning  8. - 9. kl

e-post kai@kambja.edu.ee

 

Asta Kask

  • Eripedagoog-logopeed
  • Logopeedi tunnid 1.-7. kl

e-post astakask@hot.ee

 

Lilia Kiuru

  • Muusikahuvikooli õpetaja
  • Muusika õpetus muusikahuvikooli õpilastele
  • Poistekoori juht

e-post liliakiuru@gmail.com

 

Inga Paide

  • Pikapäevarühma õpetaja  1.-4. kl

e-post inga@kambja.edu.ee

 

Majanduspersonal

Kai Ehrlich

Majahoidja

e-post kai@kambja.edu.ee

 

Külli Muru

Kokk

e-post kyllimuru@hot.ee

 

Anne Teder

Koka-abi

e-post anne.teder@mail.ee

 

Zinaida Sepp

Puhastusteenindaja

e-post sirje.sepp.002@mail.ee

 

Anneli Piller

Puhastusteenindaja

e-post annelipiller@gmail.com

 

Aili Loomus

Puhastusteenindaja

e-post marinakahr@hot.ee

 

Inga Paide

Puhastusteenindaja

e-post inga.paide@mail.ee

 

Laura Teder

Abitööline

 

 

Hoolekogu

Margus Kriiva esimees vilistlaste esindaja, lapsevanem margus.kriiva@gmail.com
Irma Drenkhan aseesimees vallavolikogu esindaja irma.drenkhan@gmail.com
Tiina Tiideberg protokollija õppenõukogu esindaja tiina@kambja.edu.ee
Juta Jaani lastevanemate esindaja juta.jaani@ut.ee
Vello Tollimägi lastevanemate esindaja vello@kodu.ee
Marika Odar lastevanemate esindaja marika.odar@mail.ee
Sten Petolai lastevanemate esindaja sten.petolai@gmail.com
Meriliis Kuuslap kooli toetava organisatsiooni esindaja, vilistlane sotsiaal@kambja.ee
Gabriel Mälton õpilasesinduse esindaja mrmaltong@gmail.com

 

Kooli teenindavad asutused:

Kambja raamatukogu tel 741 6447, e-post See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ;

Kambja spordihoone tel 741 6347, e-post See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Õpilaste ja lapsevanemate nõustamine:

Innove Rajaleidja keskusTartu, Tähe 4
tel 5886 0713
e-post: tartumaa@rajaleidja.ee
lahtioleku ajad: E-R 8.30-16.30

Viimati uuendatud ( 30.08.2017 19.28 )