Toitlustamine

Koolilõuna

Koolilõuna on õpilasele ettenähtud toitlustus koolipäeval üks kord päevas, mille eest tasub riik. Iga päev pakutakse piima- ja/või piimatooteid. Lisaks jagatakse koolipuuvilja projekti raames üks kord õppenädalas 1.-5. klassile tasuta puu- ja köögivilju.

Õpilase puudumisest tuleb teatada klassijuhatajale või kantseleisse eelmisel päeval, et mitte kulutada asjatult raha ja toitu.

Söögivahetunnid

1. söögivahetund kell 10.50 - 11.10, toitlustatakse  I - III klassi
  2. söögivahetund kell 11.55 - 12.15, toitlustatakse IV - VI klassi
  3. söögivahetund kell 13.00 - 13.20, toitlustatakse VII - IX klassi

Pikapäevaeine

Pikapäevaeine on tasuline eine pikapäevarühmas osalejatele. Eine eest tasunutele toimub toitlustamine kell 14.05 - 14.30.

Pikapäevarühma eine eest tasutakse ette hiljemalt eelneva kuu viimasel koolipäeval. Ühe eine maksumus on 0,45 eurot.

Hommikusöök

Hommikueine on tasuline eine. Eine eest tasunutele toimub hommikupudru pakkumine kell 08.00 - 08.15.

Eine eest tasutakse ette hiljemalt eelneva kuu viimasel koolipäeval.

Pudrukorra maksumus on 0,30 eurot.

Koolieinete menüü