Õppetöö

Tunniplaan

Prindi

2017/2018 õppeaasta

I klass

Klassjuhataja Mare Paidra

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

Matemaatika

2.

9.10-9.55

Matemaatika

Muusika

Matemaatika

Eesti keel

Eesti keel

3.

10.05-10.50

Kehaline kasvatus

Kehaline kasvatus

Eesti keel

Kehaline kasvatus

Muusika

4.

11.10-11.55

Tööõpetus

Loodusõpetus

Kunst

Kunst

Tööõpetus

5.

12.15-13.00

 

II klass

Klassijuhataja Christi olep

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

Muusika

2.

9.10-9.55

Matemaatika

Matemaatika

Inimeseõpetus

Matemaatika

Matemaatika

3.

10.05-10.50

Loodusõpetus

Eesti keel

Muusika

Eesti keel

Eesti keel

4.

11.10-11.55

Tööõpetus

Loodusõpetus

Kunst

Kunst

Tööõpetus

5.

12.15-13.00

Kehaline kasvatus

Kehaline kasvatus

Kehaline kasvatus

 

III a klass

Klassijuhataja Merike Näkk

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

2.

9.10-9.55

Matemaatika

Matemaatika

Inglise keel

Matemaatika

Matemaatika

3.

10.05-10.50

Kehaline kasvatus

Kehaline kasvatus

Loodusõpetus

Kehaline kasvatus

Inglise keel

4.

11.10-11.55

Inglise keel

Tööõpetus

Eesti keel

Muusika

Loodusõpetus

5.

12.15-13.00

Kunst

Kunst

Muusika

Inimeseõpetus

Tööõpetus

6.

13.20-14.05

 

III b klass

Klassijuhataja Peeter Ruuge

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Eesti keel

Eesti keel

Tööõpetus

Eesti keel

Eesti keel

2.

9.10-9.55

Kunst

Matemaatika

Eesti keel

Kunst

Matemaatika

3.

10.05-10.50

Inglise keel

Muusika

Inimeseõpetus

Inglise keel

Loodusõpetus

4.

11.10-11.55

Matemaatika

Loodusõpetus

Eesti keel

Matemaatika

Muusika

5.

12.15-13.00

Kehaline kasvatus

Kehaline kasvatus

Inglise keel

Kehaline kasvatus

Tööõpetus

6.

13.20-14.05

 

IV klass

Klassijuhataja Katre Pind

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Loodusõpetus

Muusika

Eesti keel

Inglise keel

Inglise keel

2.

9.10-9.55

Kunst

Matemaatika

Inglise keel

Loodusõpetus

Muusika

3.

10.05-10.50

Eesti keel

Eesti keel

Käsitöö/Tehnoloogia

Matemaatika

Matemaatika

4.

11.10-11.55

Kehaline kasvatus

Kehaline kasvatus

Käsitöö/Tehnoloogia

Keh kasv/keh kasv

Eesti keel

5.

12.15-13.00

Matemaatika

Inglise keel

Matemaatika

Eesti keel

Arvutiõpetus

6.

13.20-14.05


V klass

Klassijuhataja Marika Lehiste

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Muusika

Eesti keel

Käsitöö/Tehnoloogia

Muusika

Matemaatika

2.

9.10-9.55

Ajalugu

Kirjandus

Käsitöö/Tehnoloogia

Inglise keel

Loodusõpetus

3.

10.05-10.50

Loodusõpetus

Inimeseõpetus

Matemaatika

Ajalugu

Eesti keel

4.

11.10-11.55

Inglise keel

Inglise keel

Eesti keel

Kunst

Arvutiõpetus

5.

12.15-13.00

Matemaatika

Matemaatika

Inglise keel

Matemaatika

6.

13.20-14.05

Keh kasv/keh kasv

Keh kasv/keh kasv

Keh kasv/keh kasv

Kirjandus

7.

14.15-15.00


VI klass

Klassijuhataja Rauno Kiuru

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Eesti keel

Ühiskonnaõpetus

Inglise keel

Matemaatika

Vene keel

2.

9.10-9.55

Loodusõpetus

Matemaatika

Vene keel

Ajalugu

Matemaatika

3.

10.05-10.50

Matemaatika

Inglise keel

Keh kasv/keh kasv

Inglise keel

Arvutiõpetus

4.

11.10-11.55

Vene keel

Ajalugu

Matemaatika

Eesti keel

Eesti keel

5.

12.15-13.00

Käsitöö/Tehnoloogia

Kirjandus

Kunst

Muusika

Loodusõpetus

6.

13.20-14.05

Käsitöö/Tehnoloogia

Loodusõpetus

Inimeseõpetus

Keh kasv/keh kasv

Kirjandus

7.

14.15-15.00


VII klass

Klassijuhataja Taisi Mängel

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Inglise keel

Usundiõpetus

Kirjandus

Loodusõpetus

Matemaatika

2.

9.10-9.55

Keh kasv/keh kasv

Käsitöö/Tehnoloogia

Matemaatika

Eesti keel

Vene keel

3.

10.05-10.50

Ajalugu

Käsitöö/Tehnoloogia

Loodusõpetus

Matemaatika

Inimeseõpetus

4.

11.10-11.55

Matemaatika

Eesti keel

Keh kasv/keh kasv

Inglise keel

Geograafia

5.

12.15-13.00

Bioloogia

Matemaatika

Vene keel

Ajalugu

Kirjandus

6.

13.20-14.05

Vene keel

Inglise keel

Muusika

Kunst

Arvutiõpetus

7.

14.15-15.00


VIII a klass

Klassijuhataja Sirle Kuristik

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Vene keel

Geograafia

Keemia

Eesti keel

Kirjandus

2.

9.10-9.55

Matemaatika

Inglise keel

Keh kasv/keh kasv

Keh klasv/keh kasv

Füüsika

3.

10.05-10.50

Eesti keel

Matemaatika

Kirjandus

Kunst

Geograafia

4.

11.10-11.55

Bioloogia

Inimeseõpetus

Füüsika

Ajalugu

Matemaatika

5.

12.15-13.00

Muusika

Ajalugu

Matemaatika

Matemaatika

Keemia

6.

13.20-14.05

Inglise keel

Käsitöö/Tehnoloogia

Vene keel

Inglise keel

Vene keel

7.

14.15-15.00

Käsitöö/Tehnoloogia

Bioloogia


VIII b klass

Klassijuhataja Tiina Tiideberg

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Kunst

Matemaatika

Vene keel

Ajalugu

Keemia

2.

9.10-9.55

Eesti keel

Kirjandus

Eesti keel

Füüsika

Inglise keel

3.

10.05-10.50

Käsitöö/Tehnoloogia

Ajalugu

Matemaatika

Kirjandus

Matemaatika

4.

11.10-11.55

Käsitöö/Tehnoloogia

Geograafia

Muusika

Matemaatika

Füüsika

5.

12.15-13.00

Vene keel

Bioloogia

Keemia

Inglise keel

Vene keel

6.

13.20-14.05

Matemaatika

Inimeseõpetus

Inglise keel

Bioloogia

Geograafia

7.

14.15-15.00

Keh kasv/keh kasv

Keh kasv/keh kasv


IX klass

Klassijuhataja Mare Mõisa

Jrk

Aeg

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1.

8.15-9.00

Matemaatika

Käsitöö/Tehnoloogia

Matemaatika

Keh kasv/keh kasv

Geograafia

2.

9.10-9.55

Vene keel/inglise keel

Keh kasv/keh kasv

Keemia

Matemaatika

Kirjandus

3.

10.05-10.50

Inglise keel/vene keel

Füüsika

Inglise keel/vene keel

Bioloogia

Inglise k/vene k

4.

11.10-11.55

Ajalugu

Matemaatika

Vene k/inglise k

Füüsika

Vene k/inglise k

5.

12.15-13.00

Ühiskonnaõpetus

Muusika

Eesti keel

Kirjandus

Matemaatika

6.

13.20-14.05

Bioloogia

Ühiskonnaõpetus

Eesti keel

Ajalugu

Keemia

7.

14.15-15.00

Geograafia

Kunst



Viimati uuendatud ( 18.09.2017 13.22 )
 

Tasemetööd

Prindi

Riiklikud tasemetööd 2017/2018õa

  • 3.kl. eesti keel – 24.mai 2018
  • 3.kl. matemaatika – 29.mai 2018
  • 6.kl. eesti keel – 16.mai 2018
  • 6.kl. matemaatika – 22.mai 2018
Viimati uuendatud ( 11.09.2017 15.34 )
 

Koolivaheajad

Prindi

Koolivaheajad Kambja koolis 2017/2018 õa:

21. oktoober - 29. oktoober

23. detsember - 7. jaanuar

24. veebruar - 4. märts

26. aprill - 1. mai

8. juuni - 31. august

Viimati uuendatud ( 11.09.2017 15.32 )
 

Üleminekueksamid

Prindi

Üleminekueksamid VII kuni VIII kl - 21. – 25. mai

Viimati uuendatud ( 11.09.2017 15.31 )
 

Lõpueksamid

Prindi
Viimati uuendatud ( 11.09.2017 15.30 ) Loe lisa...
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL