Külalisõpetajad annavad tundi

Tagasi kooliProjekti "Tagasi kooli" raames külastab Kambja kooli külalisõpetajana kinnisvaramaakler Gundo Roosve, kes töötab firma Uus Maa Tartu büroos.

Külalisõpetaja annab kolmapäeval, 22. veebruaril kaks tundi - kell 9.10 IX kl õpilastele ja kell 10.05 VIII kl õpilastele.

Projekti "Tagasi kooli" karjäärikuu esimeseks külalisõpetajaks oli Kõrveküla lasteaia Päikeseratas õpetaja, Tartu valla alaealiste komisjoni juht Inna Vesi, kes 16. veebruaril kohtus kolme tunni jooksul nii V kl, IV kl kui III kl õpilastega.

Kõigi klasside õpilased leidsid tagasisideringides, et külalisõpetaja jutus oli kasulikke mõtteid, toredaid soovitusi ja häid nõuandeid.

Karjäärikuu kolmanda külalisõpetajana tuleb 2. märtsil Kambja kooli õpilastega kohtuma Kristjan Piir, kes töötab tootmistehnoloogia juhina Elvas asuvas Enics Eesti AS-is.

Viimati uuendatud ( 20.02.2017 12.36 )